VI Bieg kolorowej skarpety

Zapraszamy do udziału w 6️⃣ edycji Biegu Kolorowej Skarpety‼️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️ Biegniemy około 3️⃣▪️2️⃣1️⃣ km! Jak co roku trasa będzie inna, ale jak zawsze mocno przełajowa. 🏞W jednym miejscu na trasie biegu zawodnik 🏃🏃‍♂️🏃‍♀️ sam będzie mógł zdecydować czy chce pokonać najtrudniejszą przeszkodę -,,Sztywny Panewnik” i pobiec wzdłuż ⚪️🔴 biało-czerwonych taśm, czy też ominąć ją i pobiec wzdłuż niebieskich ➡️➡️➡️strzałek.Cała trasa będzie oznaczona taśmami, przebiegać będzie duktami leśnymi🌳🌲, jednak nie będzie wyłączona z ruchu osób postronnych 🚶🦮🐕‍🦺, więc prosimy o zachowanie ostrożności.
Podczas biegu ❌ nie jest prowadzona klasyfikacja, ❌ nie ma pomiaru czasu, za to wszyscy którzy ukończą bieg są zwycięzcami i otrzymają pamiątkowe medale🏅🏅🏅🏅 Nie zapomnijcie o założeniu dwóch różnych skarpetek🧦🧦, które otrzymacie w pakiecie startowym! Dlaczego ⁉️
Światowy Dzień Zespołu Downa obchodzony jest od 1️⃣8️⃣ lat, w 2012 patronat nad wydarzeniem objęła również ONZ. Trisomia 21 to zespół wad wrodzonych wynikających z dodatkowego, trzeciego chromosomu w dwudziestej pierwszej parze, dlatego właśnie 2️⃣1️⃣ marca został wybrany na dzień obchodów na całym świecie 🌏
Chromosomy mają kształt podobny do skarpetek🧦🧦, dlatego stały się symbolem akcji, która ma zachęcić 👩‍💼👨‍🚀🙍🏻‍♂️🧑🏻‍🦽👨🏽‍🦯 ludzi do rozmowy na temat różnorodności, wyjątkowości, integracji i akceptacji 💜❤️🧡💛💚💙🤍.
Na znak solidarności i otwartości, wszyscy zakładamy w ten dzień 🧦skarpetki nie do pary.Wszyscy jesteśmy równi, mimo że różnimy się między sobą – pamiętajmy o tym każdego dnia!WPISOWE 🆓0️⃣ZŁ!!!!
zapisy: promocja@fundacjaarkanoego.plKiedy biegniemy? 📅sobota 1️⃣8️⃣.3️⃣
Program:
🕘Od godziny 9:00 – wydawanie pakietów
9:30 – występ taneczny uczniów na boisku szkolnym
9:45 wspólna rozgrzewka
🕙10:00 start W czasie imprezy będzie można wesprzeć działalność naszej fundacji poprzez udział w kiermaszu💶💰.

szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/489870240009784?ref=newsfeed