Nasze sukcesy

Julia Sznajder otrzymała wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Pory roku w przyrodzie”. Konkurs organizował Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Katowicach. W konkursie oceniano aż 129 prac z 20 szkół.

Wielki sukces! Zdobyliśmy I miejsce na X Festiwalu Artystyczno-Wokalnym Do-Re-Mi. Wszystkim bardzo podobał się „Pan Hilary” w naszym wykonaniu.

Arka Noego została najlepszą szkołą w konkursie ekologicznym na zbiórkę makulatury! Zebraliśmy najwiecej! Mamy I miejsce w XIV konkursie „ZBIERAMY MAKULATURĘ – OSZCZĘDZAMY LASY”.
A nasza Emilka zajęła III miejsce w kategorii NAJLEPSZY UCZEŃ ZBIERACZ.

„Przebudzenie wiosny”, to tytuł naszego występu, którym wywalczyliśmy III miejsce za prezentację ruchową na Festiwalu Muzycznym „Pod Kluczem” w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Zajęliśmy II miejsce w VII Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Pantomimicznych, który odbył się 13 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 45 w Katowicach. Było pięknie.

Na festiwalu DO-RE-MI uczniowie klas pierwszych Arki Noego (Hania, Małgosia, Adaś, Kamil i Patryk) zdobyli I miejsce z wyróżnieniem za występ pt. „Rączka Gotuje”.

Ich sukces powtórzyli uczniowie klas III B i IV A (Emilka, Gosia, Julia, Filip, Marcin i Radek) za wystawienia tańca ludowego.

Przejdź do paska narzędzi