Wspomnienie wakacji z Arką Noego

„Góry, moje góry, wyście mi najmilsze”, pod tym hasłem odbył się pierwszy wakacyjny wyjazd uczniów Arki Noego. Na tygodniowy obóz w Wiśle wyjechało 16 dzieci, a byli to uczniowie Arki Noego z rodzeństwem.

W czasie obozu uczestnicy brali udział w wielu wszechstronnie rozwijających warsztatach. Nie zabrakło zajęć muzykoterapeutycznych i plastycznych. Wspaniałą zabawą okazały się zajęcia z robotyki prowadzone przez instruktorów „Mistrzów Robotyki”. Był czas na wspólną zabawę, podchody, zabawy ruchowe. Był również czas na wspólną modlitwę.

Uczestnicy obozu zwiedzili centrum Wisły i przełęcz Kubalonka. W tajniki przyrody dzieci wprowadził pan leśniczy Aleksander Skrzydłowski z Nadleśnictwa Wisła.

Dziękujemy Nadleśnictwu Wisła za spotkanie oraz instruktorom robotyki za przeprowadzenie warsztatów wprowadzających w świat robotów i kodowania.

Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele z NSSP Arka Noego, Szkoły Podstawowej nr 64 w Katowicach oraz wolontariusze Pomocy Maltańskiej. Obóz nie odbyłby się, gdyby nie pomoc wolontariuszy, którym bardzo dziękujemy.

Przejdź do paska narzędzi