Wiosna w Arce Noego – Piknik Integracyjny

Zapraszamy na V Integracyjny Piknik Rodziny – Wiosna w Arce Noego z koncertem #MietkaSzcześniaka 29 maja 2019 o godzinie 18.00. Piknik rozpoczynamy o godzinie 16.00 występami dzieci. W trakcie pikniku dostępny będzie dmuchany plac zabaw z Nibylandii, Food Trucki, wóz bojowy Rosomak oraz wiele innych atrakcji.

WSTĘP WOLNY

Piknik jest wspaniałą okazją do wspólnej, integrującej zabawy dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin z dziećmi zdrowymi zamieszkałymi w okolicy NSSP Arka Noego. W trakcie pikniku w godzinach od 16.00 – 18.00 dzieci wystawią swoje programy artystyczne, a wystąpią uczniowie: Fabryki Młodych Akrobatów, Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 67, Miejskiego Przedszkola nr 17 w Katowicach, NSSP Arka Noego, Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 64, a także dzieci biorące udział w zajęciach z karate odbywających się w NSSP Arka Noego.

W trakcie pikniku odbędzie się także aukcja na rzecz Fundacji Arka Noego oraz występ podopiecznych Stowarzyszenia Szansa.

Program artystyczny uczniów Arki Noego to prezentacja umiejętności zdobytych w trakcie zajęć dodatkowo rozwijających współfinansowanych przez Fundację PZU.

Sponsorzy imprezy

Przejdź do paska narzędzi